• W dniu 1 czerwca sprzątamy świat wokół nas!

• Chcemy uczcić Międzynarodowy Dzień Dziecka i zamiast na lekcje zapraszamy uczniów we wtorek na godzinę 9.00. Klasy wraz z wychowawcami do godziny 11.00 będą porządkować teren miasta. Koncentrujemy się na bezpośrednich okolicach szkoły. Obecność i maseczki obowiązkowe. Worki i rękawiczki niezbędne do sprzątania zapewnia szkoła.

„Nie pytaj, co twój kraj może zrobić dla ciebie, zapytaj, co ty możesz zrobić dla swojego kraju” J. F. Kennedy – prezydent USA

• #szczepimysie

• Jesteśmy już na ostatniej prostej do normalności! Wraz z ponad 50 gwiazdami sportu i kina zachęcamy do udziału w narodowym programie szczepień przeciwko COVID-19.

Jeżeli masz 16 lat lub więcej już dzisiaj zarejestruj się na szczepienie: zadzwoń na infolinię 989, wyślij sms o treści SzczepimySię pod numer 880 333 333, skorzystaj z e-Rejestracji lub umów się bezpośrednio w punkcie szczepień. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie gov.pl/szczepimysie.

Punkt Szczepień Powszechnych w Kowarach został utworzony przy współpracy Urzędu Miejskiego oraz Powiatowego Centrum Zdrowia Szpital Bukowieci mieści się w lokalu Klubu Seniora, który funkcjonuje w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kowarach, przy ul. Szkolnej 1.

Kontakt do punktu szczepień: 516 191 445

• DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE.

• ZGODNIE Z WYTYCZNYMI RZĄDU RP OD DNIA 17 MAJA 2021 DO DNIA 28 MAJA 2021 ROKU SZKOŁA PRZECHODZI NA NAUCZANIE HYBRYDOWE REALIZOWANE W SALACH LEKCYJNYCH Z ZACHOWANIEM RYGORÓW SANITARNYCH.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ODNOŚNIE HARMONOGRAMU ZAJĘĆ PRZEKAŻĄ WYCHOWAWCY KLAS.

DYREKCJA ZSO