• Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego!

• Uwaga! Pierwszego września nie odbędzie się tradycyjna akademia rozpoczynająca nowy rok szkolny. Dnia 01.09.2020 spotykamy się z wychowawcami w klasach według następującego grafiku:

GODZINA 9:00 - IIAG SALA 2, IIBSP SALA 23, IIIA SALA 26

GODZINA 9:30 - IIBRG SALA 19, IIBRS SALA 3, IIIBR SALA 18

GODZINA 10:00 - IBR SALA 25 ( I PIĘTRO)

Uczniowie zostaną poinformowani o planie lekcji, podręcznikach, procedurach prowadzenia zajęć i zasadach bezpieczeństwa. Przypominamy o obowiązkowych maseczkach i dezynfekcji rąk przy wejściu do szkoły.

Dyrekcja ZSO

• Egzaminy poprawkowe

• Terminy egzaminów poprawkowych - 24-26 sierpień 2020 r.

Poniedziałek (24.08)

Język polski - godzina 9.00 - sala nr 2

Biologia - godzina 9.00 - sala nr 3

Wtorek (25.08)

Język angielski - godzina 9.00 - sala nr 2

Środa (26.08)

Matematyka - godzina 9.00 - sala nr 2

Historia - godzina 9.00 - sala nr 3

• Spotkanie organizacyjne dla uczniów klasy I

• Spotkanie organizacyjne dla rodziców kandydatów przyjętych do klasy pierwszej Branżowej Szkoły I stopnia w Kowarach odbędzie się w najbliższą środę (19.08) o godzinie 17.00 w szkolnej świetlicy.

• Rekrutacja 2020/2021

• Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących informuje, że do dnia 4 sierpnia 2020, czyli do chwili zamknięcia systemu elektronicznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, nie zapisała się wymagana liczba kandydatów do Liceum Ogólnokształcącego. W związku z tym w roku szkolnym 2020/2021 klasa pierwsza LO nie zostanie utworzona.

Pozostałe klasy LO i BS funkcjonują bez zmian.

W klasie pierwszej Branżowej Szkoły I stopnia są jeszcze wolne miejsca.

W sytuacji rezygnacji minimum 15 uczniów z kształcenia w szkołach jeleniogórskich istnieje możliwość otwarcia oddziału Liceum w ZSO w późniejszym terminie.

• Wręczanie świadectw maturalnych dla absolwentów

• Drodzy absolwenci!

Wręczanie świadectw maturalnych dla absolwentów, którzy w roku szkolnym 2019/2020 przystąpili do egzaminu maturalnego, odbędzie się w dniu 11 sierpnia 2020 r. (wtorek) o godzinie 10.00.

Uroczystość odbędzie się przed wejściem głównym do budynku szkoły.

Jednocześnie przypominamy, że obecność na terenie szkoły wymaga zachowania zasad bezpieczeństwa epidemicznego COVID-19, tj. zakrycia nosa i ust, zdezynfekowanie rąk oraz zachowanie odstępów co najmniej 1,5 m od siebie.