• Przedłużone zawieszenie zajęć dydaktycznych w szkole

• Zawieszenie zajęć dydaktycznych w szkole zostało przedłużone do dnia 24.05.2020 r., w związku z tym nadal będzie realizowane nauczanie zdalne.

Jeżeli sytuacja epidemiczna nie ulegnie zmianie, to:

1. egzaminy maturalne zostały zaplanowane od dnia 08.06.2020 r., planowana jest tylko część pisemna.

2. wyniki egzaminu maturalnego będą podane do 11.08.2020 r.

3. egzaminy poprawkowe (maturalne jeśli będzie taka konieczność) zaplanowane na początek września.

4. egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe zaplanowane zostały od dnia 22.06.2020 r.

• Podziękowania od absolwentów!

• W dzień zakończenia roku szkolnego, w tej trudnej sytuacji, dostaliśmy drogą elektroniczną przepiękne i wzruszające podziękowania od świeżo upieczonych absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Lema. Bardzo Wam dziękujemy! Zawsze będziemy o Was pamiętać!

... i jeszcze raz przypominamy: Sięgajcie aż do gwiazd!