• Aktualności

      • ZDALNE NAUCZANIE W ZSO


      • DYREKCJA SZKOŁY INFORMUJE UCZNIÓW I RODZICÓW, ŻE ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM PREZESA RADY MINISTRÓW I MINISTERSTWA EDUKACJI I NAUKI WSZYSCY UCZNIOWIE ZSO W KOWARACH OD PONIEDZIAŁKU 26.10.2020 PRZECHODZĄ NA ZDALNY TRYB NAUCZANIA.

       ZAJĘCIA ZDALNE ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ WEDŁUG OBOWIĄZUJĄCEGO PLANU LEKCJI. NAUCZYCIEL PRZEDMIOTU O GODZINIE WYNIKAJĄCEJ Z PLANU REALIZUJE ZE SZKOŁY ZAJĘCIA NA ODLEGŁOŚĆ Z WYKORZYSTANIEM PLATFORMY GOOGLE CLASSROOM.

       UCZNIOWIE SĄ ZOBOWIĄZANI DO UCZESTNICTWA W ZDALNYCH ZAJĘCIACH, LOGUJĄC SIĘ NA LEKCJĘ W INNYM WYPADKU MAJĄ NIEOBECNOŚĆ. ZDALNY TRYB NAUCZANIA OBOWIĄZUJE DO ODWOŁANIA.

       PRAKTYKI ZAWODOWE REALIZOWANE SĄ W POROZUMIENIU UCZNIA Z PRACODAWCĄ.

      • Harmonogram szkolnych obchodów Święta Edukacji Narodowej.

      • Spotykamy się w środę 14.10.2020 o godzinie 9:30 na Boisku Górnym, gdzie odbędzie się wspólny apel i ślubowanie klasy I szkoły branżowej.

       Następnie klasy z wychowawcami porządkują i sprzątają teren wokół szkoły i MOK-u.

       O godzinie 11:00 zaplanowaliśmy ognisko z kiełbaskami na terenie przyszkolnym.

       Prosimy o wygodny, ciepły ubiór, dobry humor oraz obowiązkowe maseczki.

       WAŻNE !

       W przypadku opadów deszczu Dyrekcja szkoły i wychowawcy proszą uczniów o pozostanie w domu.

      • Warsztaty z Przemysławem Semczukiem i Krzysztofem Koziołkiem

      • W ostatnim czasie uczestniczyliśmy w bardzo ciekawych wydarzeniach zorganizowanych przez MBP Kowary w ramach programu Partnerstwo dla Książki 2020.  W środę (16.09) odbyły się warsztaty literackie z pisarzem Przemysławem Semczukiem, zaś w piątek (25.09) spotkaliśmy się z autorem kryminałów i dziennikarzem Krzysztofem Koziołkiem.

      • Na początek przełaje!

      • Powiatowa Licealiada Młodzieży w roku szkolnym 2020/2021 właśnie wystartowała. Początek października okazał się świetnym okresem dla naszej młodzieży reprezentującej szkołę, która dzielnie walczyła podczas sztafetowych biegów przełajowych. Bez względu na wynik (brązowy medal) pokazaliście swoją waleczność i ogień w nogach. Mamy najcudowniejszych uczniów, z którymi można pojechać na koniec świata z przekonaniem, że zawsze pokażą się z jak najlepszej strony. Kochani, wykazaliście się nadzwyczajną solidarnością i empatią, o czym niektórzy zwyczajnie zapominają. Jestem z Was szalenie dumna

       PZ-K

      • II Integracyjna Spartakiada Milanos

      • 22 września nasi przyjaciele z Milanos zorganizowali w Miłkowie drugą edycję Integracyjnej Spartakiady z Milanos dla dzieci i młodzieży z różnych środowisk pod hasłem:

       "... na boisku wszyscy jesteśmy tacy sami, bo wszyscy podobnie cieszymy się z sukcesów i tak samo odczuwamy gorycz porażki".

       Nie mogło nas tam zabraknąć!

       Więcej informacji o wydarzeniu na profilu fb /MilanosKarpacz