• Dlaczego warto wybrać "Lema"?

• Co sprawia, że nasza szkoła jest wyjątkowa?

Zobaczcie sami!

O zaletach Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Lema oraz Branżowej Szkoły I stopnia w Kowarach opowiadają uczniowie i Pan Janusz Tymiński, wicedyrektor szkoły.

Dołącz do nas!

• Jak należy się zachować, wchodząc do budynku szkoły?

• Po wejściu na teren ZSO w Kowarach
              (obowiązkowo z zasłoniętymi ustami i nosem):

1. Należy zamknąć za sobą furtkę.
              2. Podejść do drzwi głównych i zadzwonić dzwonkiem.
              3. Nie wchodzić na teren budynku samowolnie.
              4. Oczekiwać na pracownika szkoły, który określi sposób załatwienia sprawy lub w sposób bezpieczny umożliwi wejście na teren budynku.
              5. Przed wejściem na teren budynku dokonuje się pomiaru temperatury termometrem bezdotykowym.

(Nie prowadzimy bieżącej ewidencji temperatur. Przetwarzamy dane osobowe w momencie uzyskania informacji o potencjalnym zagrożeniu zarażeniem na podstawie art. 9 ust. 2 lit. i rozporządzenia ogólnego o ochronie danych osobowych. klauzula informacyjna znajduje się na stronie szkoły w zakładce rodo.
            • Projekt edukacyjny z wos przeniesiony...

• Sympatyków i uczestników projektu edukacyjnego z wos „OD PARKU SIGMUNDA GEBAUERA DO KOWARSKIEJ WYSPY” informujemy, że termin zakończenia projektu został przeniesiony z maja 2020 r. na październik 2020 r.

• Zespół Interdyscyplinarny w Kowarach

• Zespół Interdyscyplinarny w Kowarach informuje, że został uruchomiony dedykowany adres e-mail: przemoc@mopskowary.pl, który daje możliwość kontaktu elektronicznego dla osób trzecich (członków rodzin zagrożonych przemocą, świadków przemocy etc.)

Wszyscy jesteśmy świadomi, że przy panujących obostrzeniach oraz w związku z zagrożeniem COVID-19 możliwości pracy i działania w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie są mocno ograniczone, dlatego trzeba wdrożyć rozwiązania zdalne, łączność za pośrednictwem internetu etc.

W najbliższych dniach na stronie MOPS w Kowarach zostaną opublikowane materiały informacyjne dla osób zagrożonych przemocą oraz wszystkich mieszkańców Kowar m.in. z informacjami, gdzie można szukać pomocy.

Katarzyna Jamrozik
              Sekretarz ZI