• Projekt, pt. „Nowoczesna Edukacja – pomysł na rozwój Gminy Kowary” o nr RPDS 10.02.03-02-0004/20 otrzymał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 z Europejskiego Funduszu Społecznego. Beneficjentem projektu jest Gmina Miejska Kowary. Projektem objęci są uczniowie i nauczyciele następujących szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 w Kowarach, Szkoły Podstawowej nr 3 w Kowarach i Zespołu Szkół Ogólnoks
          • Dolnośląski Festiwal Nauki

• 22.09.2019
          • Czy możliwe jest wprawienie w ruch wiatraka przy pomocy wiązki światła? Jak pozyskać Grafen? Czy niska temperatura niszczy tylko materiały organiczne? Kiedy rtęć staje się nadprzewodnikiem? Czy w języku zawsze wygrywają logika i ogólne prawidłowości? To tylko kilka pytań, na które odpowiedzi poznaliśmy w piątek w czasie uczestnictwa w Dolnośląskim Festiwalu Nauki!

• Dolnośląski Festiwal Nauki: Czytaj więcej
      • Dla uczniów i rodziców

Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi poniżej informacjami ze szkoły!
        • Kowary
        • Kempf